logo_bell-micro

Europese distributie SSD- en Flash-oplossingen voor grote organisaties

Mechelen, 15 april 2010 – IT-distributeur Bell Micro sluit een distributieovereenkomst met STEC. In deze overeenkomst is vastgelegd dat Bell Micro de Europese distributie van het volledige STEC-productportfolio gaat verzorgen. Door het hogere segment Solid State Devices (SSD’s) van STEC in het aanbod op te nemen, maakt de IT-distributeur het bestaande portfolio compleet. Daarnaast versterkt Bell Micro met de overeenkomst zijn positie als toonaangevende distributeur van storageoplossingen.

STEC produceert de snelste SSD voor grote ondernemingen: ZeusIOPS. Deze oplossing levert uitstekende Input/output Operations Per Second-prestaties (IOPS). Bedrijven kunnen met deze oplossing voldoen aan de hoogste prestatie-eisen. Prestaties die de huidige data-processing centers en databaseapplicaties vereisen. STEC biedt ZeusIOPS aan met een SAS- of een FiberChannel-interface en levert de oplossing op zo’n manier, dat deze op voorhand geconfigureerd is volgens de specifieke eisen van de klant. Mach8IOPS is een andere STEC-SSD, speciaal ontwikkeld voor grote organisaties. Deze oplossing is bij uitstek geschikt voor servers en databaseapplicaties.

Beide SSD’s van STEC zijn betrouwbaar en hebben een lange levensduur. Dit is te danken aan de geavanceerde functies voor onder andere bescherming tegen stroomuitval, foutherstel en self-monitoring. De distributierechten van STEC-oplossingen zijn exclusief in handen van Bell Micro. Daarnaast levert de IT-distributeur het complete portfolio STEC-producten die te integreren zijn in industriële toepassingen.

Davide Villa, Vice-President Sales van STEC: “Bell Micro is voor ons de ideale partner. Hun jarenlange ervaring in de storagemarkt maakt dit bedrijf tot de perfecte partij om onze producten te distribueren. Bell Micro voorziet klanten ook van het nodige advies over onze producten.”

“STEC is de huidige marktleider in SSD’s voor grote organisaties. Daarbij maken we met deze oplossingen ons productaanbod compleet”, zegt Pierre Furnal, Country Manager bij Bell Micro BeLux. “Hierdoor kunnen we van alle leveranciers aan klanten het breedst mogelijke assortiment SSD-oplossingen aanbieden. Zo leveren we voor elke toepassing de juiste SSD.”

####

Over STEC
STEC is een toonaangevende leverancier van Solid State-technologieën en -oplossingen. Het bedrijf richt zich daarbij op de behoeften en eisen van Original Equipment Manufacturers (OEM’s).

Het hoofdkantoor van STEC is gevestigd in Santa Ana, Californië (VS). Het bedrijf heeft daarnaast wereldwijd verschillende vestigingen. STEC kan terugkijken op bijna twintig jaar ervaring in Solid State-technologie. STEC is daardoor in staat om de meest complete reeks van Solid State-drives in de industrie te leveren. Het bedrijf heeft als missie om de maximale kwaliteit, betrouwbaarheid en innovatie te bieden aan de storage-industrie. Voor meer informatie: http://www.stec-inc.com.

Over Bell Micro
Bell Micro is een gespecialiseerde IT-distributeur die een centrale positie inneemt in de IT supply chain tussen bedrijven die IT-producten en -diensten produceren, en bedrijven die de producten aan eindgebruikers leveren. Bell Micro levert een complete service die is ontworpen om de mogelijkheden en prestaties van kanaalpartners te versterken. De diensten en technologieën die het bedrijf aanbiedt, zijn erg divers, zodat het partners optimaal kan bijstaan. Voor sommigen betekent dat de zekerheid dat de juiste IT-producten op het goede moment beschikbaar zijn tegen de juiste kosten. Voor anderen is de samenwerking uitgebreider, zoals in samenwerking kansen benutten, op elk moment in het proces – van ontwerp tot en met inzet. Bell Micro werkt met drie verschillende kanalen: industrieel, commercieel en enterprise. Deze bieden elk een breed diensten- en productportfolio aan van grote IT-leveranciers. Voor meer informatie: http://www.bellmicro.eu.

Voor meer informatie:
Bell Micro
Joris Derden
Marketing Manager BeLux
Tel.: +32 (0)15 289 104
E-mail: jderden@bellmicro.eu  

LVT Benelux PR
Riet Delsin / Richard Verbeek
Tel.: +32 (0)2 474 17 40
E-mail: riet@lvtpr.com / richard@lvtpr.com

Andere persberichten: