logo_adobe

Perscontacten

Kim van Bokhoven
Adobe Systems Benelux
+31 (0)20 65 11 200
kbokhove@adobe.com

Riet Delsin / Luc Gyzels / Wim Van der Linden
LVT Benelux PR
adobe@lvtpr.com
+32 (0)2 474 17 40

Diegem, 28 oktober 2011Adobe Carousel is vanaf nu beschikbaar in de iTunes App Store en Mac App Store. Adobe Carousel is de enige oplossing die consumenten toegang biedt tot hun complete digitale fotoverzameling via hun iPad, iPhone, iPod touch en Mac OS. Carousel is een gebruiksvriendelijke manier om door foto’s te bladeren, foto’s te delen en aan te passen zonder dat je handmatig hoeft te synchroniseren. Adobe Carousel is uitgerust met dezelfde fotoverwerkings-engine als gebruikt in Adobe Lightroom. Hierdoor kunnen gebruikers de meest optimale en consistente fotoverwerkingsresultaten behalen, ongeacht het apparaat waarop zij werken.

Adobe Carousel bestaat uit een set van apps voor iPad, iPhone, iPod touch en Mac OS-desktops. Adobe verwacht in de eerste helft van 2012 ook ondersteuning voor Windows en Android. Fotoverzamelingen die een gebruiker in Adobe Carousel importeert, zijn automatisch toegankelijk op ieder apparaat dat Carousel ondersteunt. Dit wordt mogelijk gemaakt door de slimme, op cloud gebaseerde, smart mesh-technologie. Wanneer de foto’s eenmaal geïmporteerd zijn, updatet Carousel alle wijzigingen en toevoegingen automatisch voor alle apparaten die verbonden zijn aan het account. Dat geldt ook voor foto’s die gewist zijn. Abonnees mogen een onbeperkt aantal JPEG-bestanden importeren en kunnen Adobe Carousel op zoveel apparaten installeren als ze willen. Het gebruik van Adobe Carousel is even eenvoudig als het downloaden van een app en het instellen van een abonnement op een iPhone en iPad.

De vertrouwde multi-touch bewegingen bieden een prettige en interactieve manier om foto’s te bekijken. Bovendien biedt de nieuwe app gebruikers de mogelijkheid om foto’s aan te passen op het gebied van belichting, zwarting, hooglichting, witbalans, levendigheid, helderheid en contrast. Carousel beschikt over meer dan een dozijn ‘looks’ waarmee consumenten snel kunnen experimenteren met het uiterlijk van een foto.

Het delen van foto’s is heel gemakkelijk met Adobe Carousel. Gebruikers kunnen gratis 5 Carousels aanmaken en per Carousel tot 5 gebruikers, zoals vrienden en familie, uitnodigen om mee te werken aan een gezamenlijk album. Hierdoor kan iedereen met een voor Carousel geschikt apparaat nieuwe foto’s toevoegen en aanpassen en favorieten aanwijzen. Gebruikers kunnen tevens foto’s delen met anderen door deze direct te plaatsen op Facebook, Twitter en Tumblr of te versturen via e-mail.

Prijs en beschikbaarheid
Adobe Carousel is per direct beschikbaar in de iTunes App Store en Mac App Store:

• iTunes App Store: http://itunes.apple.com/be/app/adobe-carousel/id455066445?ls=1&mt=8
• App Store: http://itunes.apple.com/be/app/adobe-carousel/id455068834?ls=1&mt=12

Consumenten profiteren van een speciaal introductieaanbod voor Adobe Carousel van € 44,99 per jaar of € 4,99 per maand. De actie loopt tot 31 januari 2012. Iedere klant die intekent op de introductieprijs kan het abonnement met twee jaar verlengen voor dezelfde prijs. Na de actieperiode bedraagt een abonnement op Adobe Carousel € 79,99 per jaar of € 7,99 per maand. Klanten ontvangen een gratis 30-dagenabonnement en kunnen op elk moment een maand- of jaarabonnement nemen vanaf hun iPad of iPhone. Er zijn regelmatig gratis uitbreidingen en updates van Adobe Carousel.

Abonnees kunnen de apps zo vaak downloaden en installeren als gewenst op verschillende apparaten, zonder extra kosten. Meer informatie over de systeemvereisten zijn te vinden op www.photoshop.com/carousel.

Voor direct contact met het Adobe Carousel-team: Adobe Carousel Facebook Page of Twitter.

Over Adobe Systems
Adobe verandert de wereld door het leveren van digitale ervaringen. Voor meer informatie: www.adobe.be.

Andere persberichten: